آنجلا وبلاگ مد
loading...

آنجلا وبلاگ مد

بازدید : 81 سه شنبه 3 بهمن 1396 زمان : 12:49

اگر در ماه های اخیر از طریق Instagram گشتید، احتمالا شما شاهد تولیدات Angelys Balek هستید. هر زمان که یکی از رسانه های اجتماعی، جت های خاموش را به یکی دیگر از مناطق دور افتاده، به نظر می رسد قطعه ای از مجموعه های لباس مجلل طراح تایلندی - چه Sonia Ben Ammar در کنار استخر در لس آنجلس و یا میراندا Kerr در خیابان های پاریس این نسل Instagirls برای یک طراح که هرگز به دنبال تایید اینترنت نیست، برای یک طرفدار فن جدید و شگفت انگیز تازه طراحی شده است. "Balek از خانه اش در بانکوک به اشتراک گذاشته شده است:" برای دیدن این زنان، منعکس کننده شخصیت خود را با طرح های من و الهام بخش مصرف کنندگان خود را به آنها پوشیدن است مانند دیدن یک آثار هنری برای زندگی است. "این مانند یک پرتره یا مجسمه است که در یک موزه به نمایش عمومی می رسد".


با وجودی که قرار گرفتن در معرض آن به تازگی پیدا شده است، لذت بردن از آن، Balek هیچ فلش در pan. او قبل از ادامه تحصیلات خود در مؤسسه فناوری مدرن نقاشی را در کالج مدرن لندن مطالعه کرده و اولین مجموعه خود را در سال 2013 راه اندازی کرده است. او از زمانی که مهارت های خود را در مقوله های مختلف آموزش داده است، علاوه بر خطوط شناور شناور خود با مراجع که به میراث تایلندی و عشق سفر سفر احترام می گذارد. Balek می گوید: "مسافرت باعث ایجاد جرقه ای برای احیای مناظر جدید، صداها، بوی ها، زبان ها، سلیقه ها و احساسات می شود." "[همه چیز] من در سراسر سفر من در معرض من است من طراحی طراحی من است." توصیف مشتریان خود را به عنوان زنان که "نمی ترسند به بیان و واضع هویت خود،" او قصد دارد برای قطعات برای همه زنان، نه فقط supermodels.


Balek اولین سالن خود را در عرصه فرش قرمز ساخته شده با Chrissy Teigen یکی از لباس های طلای خلخال خود را به سالانه روزانه سحر و جادو عملیات شهر برداشت در آوریل و Praya Lundberg بازیگر تایلندی ورزشی تنوعی از نگاه به جوایز CFDA در ماه ژوئن. قرار گرفتن در معرض آن، او را به یک مخاطب کاملا جدید معرفی کرده است و همچنین بر اهداف آینده اش نیز افزوده است. اول از همه، متعهد به نوآوری در عصر مدرن است. او می گوید: "از پالت رنگ و طرح های به ساختارها و بافت ها و جزئیات پیچیده چاپ، همه چیز دستنخورده می شود." "انطباق به عنوان یکی از موانع برجسته ما عمل می کند. ما می خواهیم هویت ما را حفظ و ایجاد کنیم، در حالی که تلاش می کنیم دستاوردهای خود را به دست آوریم.


البته وقتی که بمب هایی نظیر Teigen، Kerr، و Sara Sampaio لباس های خود را می پوشند، ایجاد صدای بوق یک مسئله نیست. علاوه بر این، خط سکسی از طرح های وی آنها را برای عجایب سبک آگاهانه ایده آل می سازد. او می گوید: "در نهایت زنان می خواهند در آنچه که می پوشند اعتماد به نفس داشته باشند." "من می خواهم اطمینان خود را به دست آورم و چیزی را ایجاد کنم که آنها را از هر کس دیگر جدا کند."

بازدید : 78 دوشنبه 13 آذر 1396 زمان : 13:33

مجموعه تلویزیونی MoMA PS1 اخیرا یکشنبه، یک سری از اجرای همهجانبه به نام "Spittle of the Moon"، از کارهای طیف وسیعی از هنرمندان، از جمله متخصصان سنتز MSHR و DIO Electronic R & B بهره گرفت. با این حال، با این حال، Ziemba (به معنی رنه Kladzyk) و کار مکرر همکار و خواهر آنا است که بیشتر ایستادن - اکثریت آنها را ترک برداشت از Ardis، موسیقی متن معنایی مفهوم آشتی خود را (Ziemba به طور مداوم شامل عطر در کار خود) در لباس های دست ساز که می تواند بهترین توصیف به عنوان باروک است، که کاملا با موضوع دیگر در عملکرد سازگار است.

کار Ziemba در پس زمینه او مطالعه جغرافیایی فمینیستی - آهنگ های جدید او منتشر شده و ویدئو برای "ال پاسو" به بررسی تاریخ زیرزمینی مرز ایالات متحده آمریکا / مکزیک، اما آهنگساز مبتنی بر بروکلین به همان اندازه علاقه مند به ساخت عطر است. علاقه اش به عطر در سال گذشته آغاز شد و او اولین آلبوم خود را، Hope Is Never، به پایان رساند. زیمبا با همراهی آلبوم که با موضوعاتی از جمله نوستالژی و از دست دادن برخورد کرد، از گلهایی که در باغ خانه های دوران کودکی شکوفه می کردند بخورند. او گفت: "در آن زمان من متوجه شدم که چقدر عطر می تواند تبدیل و یک تجربه گوش دادن را شکل دهد." از آنجا که این وحی، او عطرها را در کنار هر موزیک منتشر کرد.

عملکرد اخیر او در MoMA PS1 یک نمایش خوب برای آزمایش های بویایی و صوتی خود را نشان داد. Ziemba Ardis را به عنوان یک آزمایش "Sci-Fi چندجملهای موسیقی و فمینیستی" توصیف می کند که بر روی زمین تجدید پذیر قرار می گیرد و Ziemba و Anna هر دو آواز می خوانند و برخی از گفت و شنود هایی را که دیوار چهارم را قطع می کنند، عطرهای دست ساز خود را. زیمبا می گوید: موسیقی متن آفریننده "ناشی از تمایل به تزریق تفسیر سیاسی به موسیقی من به طریقی است که پرورش می دهد"، و این قطعه است که یک بار شوم و امیدوار است - دو خواهر در جهان زندگی می کنند که از این برخورد ایجاد شده است بین دو ستاره در حال مرگ در صورت فلکی هیدرا در 17 اوت 2017 اتفاق افتاد که باعث پیدایش زندگی جدید شد.

و در عین حال عملکرد یک تفسیر متاثر از شیوه هایی است که در آن utopias که ما می سازیم می تواند به سرعت به دینداری های تهدید کننده تبدیل شود، رویکرد شگفت انگیز تئاتر خود را به costing بود به طوری که برخلاف شگفت انگیز به تنظیمات به طور فزاینده ای از موسیقی موزیک. لباس های طراحی شده Merritt Meacham خواهر دارای خم Shakespeare پیچ خورده بود، شامل آستین های بنفش بزرگ و خفیف، شلوار پف کرده و یقه الیزابتین؛ باروک در احساس، اما همچنین کیهانی غیر قابل انکار است. Ziemba لباس های مخصوص سایت را به عنوان "به طور همزمان و جسورانه اما جادویی و جالب" توصیف می کند و دامن فلزی و پچ کت و شلوار خود را کاملا جذب می کند که این روحیه روبرو است. Ziemba می گوید: "لباس های آنها مانند هر چیز دیگری روی زمین نیست، که برای آردیس مناسب است."

هر عنصر دنیای بصری زیمبا به خوبی درک شده است - حتی پرچم آریدی که در طول اجرایش موج می زند، سابقه خانوادگی خود را به تصویر می کشد، همانطور که از چندین سفره پدربزرگ و مادربزرگش ساخته شده است - اما در سطحی بنیادی تر، او سریع می پذیرد شیوه هایی که این نمایش ها می تواند برای بیان مرز-هلندی بیان کند. همانطور که او می گوید، "من فکر می کنم زمانی که به زندگی ام نگاه می کنم، افتخار می کنم که اغلب فرصت های خود را برای پوشیدن لباس های واقعا لباس پوشیدم."

بازدید : 80 دوشنبه 3 مهر 1396 زمان : 12:48

رییس جمهور هدف جدیدی را به وجود آورد: بازیکنان NFL که در یک برنامه تلویزیونی برای انتخابات ویژه انتخاباتی، لوتر اشتاینج (لقب گرفته! نام واقعی مرد!) در شب جمعه در هانتسویل، آلاباما، در خلال اعتراضات خاموش در سرود ملی، زانو بزنید. با فصاحت معمولی او آرزو می کرد که یک مالک تیم می گوید: "این پسر جادوگر را از میدان بیرون بیاورید، او اخراج شده است!" همانطور که واکنش خشمگین - از دنیای ورزش و مناطق دور افتاده - به سرعت در حال افزایش است، ما فقط می توانیم تعجب: چرا Trump بسیار بیشتر در مورد این ناراحت از او در مورد شارلوتسویل بود؟ آیا او می تواند این را با چنین شلاق به ارمغان بیاورد زیرا او می خواهد ما در مورد این صحبت کنیم - در مورد هر چیزی - به جای پروب روسیه؟

تنها سخنرانی پر سر و صدا در پردهای ماندنی خود، تأیید واقعی بود. ترامپ گفت: "ممکن است اشتباه کردم، من" عجیب و غریب در برابر کابوس حتی بزرگتر سمت راست، سابق رئیس دیوان عالی سابق آلاباما و بریتبارارت روی مور مورد علاقه، و در یکی از عجیب ترین تاییدیه ها در تاریخ سیاست در حال اجرا است. صادق باش . . هر دو مردان خوب، و شما می دانید که چه؟ اگر حریفش برنده شود من می خواهم در اینجا به عنوان جهنم برای او مبارزه کنم. "

مرد موشک! داتارد! این جنگ حیرت انگیز بین کیم جونگ یون، رهبر ترامپ و کره شمالی بود، با سقوط سابق در آهنگ ترانه ی التون جان و دوم آن که یک توهین را به حراج گذاشت - یک کلمه افسانه واقعا - از احتمالا برخی از لغات انگلیسی آکسفورد، زیرزمین کتابخانه مرکزی پیونگ یانگ. البته این ترسناک در مدرسه بسیار جالب خواهد بود اگر هر دو این کاراکتر انگشتان خود را بر روی عوامل هسته ای نداشته باشند.

این هفته با بازگشت مجدد دونالد ترامپ به عنوان یک جیمز دکتر با عنوان "چرخش گلف شگفت انگیز گلف دونالد ترامپ" #CrookedHillary آغاز شد که نشان داد توپ توپ تامپ به حریف سابقش ضربه زده است و او را کتک می زند. در دیگر یادداشت های پایین، وزیر بهداشت و خدمات انسانی تامس قیمت ظاهرا زندگی عاشقانه ای را دوست دارد. با وجود این واقعیت که زمانی که او در کنگره بود، او اعضای خود را برای استفاده از هواپیماهای خصوصی بیش از حد فریاد زد: "این فقط یک نمونه دیگر از عدم مسئولیت مالی است." او سپس گفت: "او در گذشته اخیر دست کم 24 زمان جت های شخصی در هزینه های دولتی، از جمله یک hop hop فوق العاده از DC به Philly، در کل هزینه تخمین زده شده بیش از 300،000 $. (تحت فشار، او گفت که دیگر وسایل نقلیه بیشتری برای حمل و نقل پیدا می کند در حالی که موضوع "بازبینی" است).

در همین حال، در The BLT Steakhouse در واشنگتن، خبرنگار نیویورک تایمز به اندازه کافی خوش شانس بود که روز سه شنبه در حال تماشای دو وکیل کاخ سفید، Ty Cobb و John Dowd بود که می توانست به راحتی در مورد جزئیات تحقیقات روسیه، از جمله اسناد قفل شده در ایمن از این طریق می توان دو درس مهم یاد گرفت: 1 یا 1) در McDonalds غذا بخورید، جایی که احتمال دارد گزارشگر دیگری در کنار شما قرار گیرد یا 2) فقط خاموش شوید.

اما یک مرد ما خوش شانس تر از آن چیزی است که ما تا به حال فکر کرده ایم سناتور آریزونا جان مک کین، که برای دومین بار، به نظر می رسد به اتهام ارتکاب مجدد قانون اساسی جمهوریخواه لغو و جایگزین. آیا او به نجات عاطفی جمعی ما می آید زیرا او اکنون در معرض بیماری جدی خود قرار دارد؟ آیا او لذت می برد حتی با دونالد ترامپ، که در ماه ژوئیه 2015 در مورد مک کین گفت، "او یک قهرمان جنگ نیست. او یک قهرمان جنگی است زیرا او دستگیر شد. من دوست دارم افرادی را که دستگیر نشده اند؟ »یا آیا سناتور فقط این لایحه را برای آنچه که آن را می داند، می بیند؟ سعی می کند از مزایای بهداشتی برای میلیون ها نفر صرف نظر از دلایل سیاسی صرف نظر کند؟ (چاک گراسلی، جمهوری خواهان حتی اعلام کرد: "می دانید، من شاید شاید ده دلیل برای این لایحه را در نظر نگیرم ... اما جمهوری خواهان اغلب به این موضوع که شما مسئولیت انجام آن را در مبارزات انتخاباتی این است که تقریبا به عنوان یک دلیل به عنوان ماده از این لایحه است. ") و اجازه دهید به مدت یک دقیقه متوقف می شویم تا جیمی کیمل، که به عنوان صدای فصیحی از عقل در بحث، ظاهر شد. او می گوید: "من احساس می کنم این وظیفه من است که به افرادی که از مدارک من رنج می برند، یادآوری کنم، مردی که شما برای رییس جمهور رای دادید، واجد شایستگی شغلی او بود. ، "و سپس یک کلیپ از دانشآموز مشهور ارائه کرد.

هی، نگاه کن! این دوست قدیمی ما، شان است که در یکشنبه گذشته در Emmys ظاهر شد و جوک های مربوط به اندازه جمعیت را ساخت، به طوری که دروغ گفتن به مردم آمریکا فقط شورش های خنده دار است. اما معلوم می شود که Spicer یک پرچمدار پرشور است و نوت بوک را بعد از نوت بوک پر می کند. چه بینش های شگفت انگیز، چه اسرار ریخته شده، چه صفحات فروتنانه، پنهان جادویی را پنهان می کنند؟ در این دوره های ناپایدار، هر هفته به نظر می رسد حوادث غیر قابل تصور را حتی هفته قبل به ارمغان بیاورد، فکر احضاریه برای کسانی که تامس بالایی راه خود را به آستانه Spicey باعث سر ما شنا با شهوت و شادی.

بازدید : 85 پنجشنبه 2 شهريور 1396 زمان : 12:08

هنگامی که زیبایی CAP زیبایی در اوایل سال 2015 در یک روستای کوچک روستای غربی افتتاح شد، کابینت آشپزخانه برنجی رنگ یک سایه صاف و صورتی نازکی را رنگ کرد، چشم انداز سلامتی آن یک رادیکال بود، حداقل برای مرکز شهر نیویورک. مراقبت از پوست و آرایش بسیار دقیق بود (بدون افزودنی های مصنوعی، توقف کامل)، تمرکز بر روی گیاهان انطباق پذیر و چربی های سالم، موارد احتیاطی (در صورتی که دچار مشکل شده اند) کاملا در رژیم زیبایی قرار گیرند. برای cofounders سیندی DiPrima و Kerrilynn پامر، تماشای فروشگاه جعبه جعبه به سرعت تبدیل به یک مقصد در فضای naturals پررونق بود تایید ماموریت مشترک خود است. "این مدرن است؛ این فقط جایگزین و یا حاشیه یا برای هیپی نیست، "DiPrima به یاد می آورد که کسب و کار شروع به خاموش کردن. "این در واقع چیزی است که همه می خواهند."

اگر بسیاری از این طرفداران متعهد، از وبسایتهای معتبر اروپایی - از کالیفرنیا در جنوب کالیفرنیا مراقبت کنند، پیشبینی کاپیتال از پیشبینیهای غرب ساحل، که در شماره سپتامبر ووگ منتشر شده، به عنوان خبر خوب مطرح می شود. CAP که در اواخر ماه آینده افتتاح خواهد شد، به عنوان زیباترین ضد زیبایی شناخته می شود، CAP خود را در خانه در لس آنجلس، که نفوذ آن در قفسه های گل سرسبد، جایی که Shiva Rose براق و خام شکلات ZenBunni نشسته در کنار شیشه خورشید خورشید او shou wu، یک گیاه تغذیه پوست است که به دستور العمل خانه Beauty Elixir متصل می شود. "من احساس می کنم آنچه را که ما با CAP زیبایی یک قطعه کمی از تجربه L.A. به نیویورک آورد،" DiPrima را یادآوری می کند. در حال حاضر، با گسترش در سراسر کشور، تقریبا احساس بازگشت به خانه وجود دارد. او می گوید: "این نوع دایره کامل خنک است."

این نیز یک فرصت طلایی برای خرید محلی است. جدید فضای خورشید 28 پا، که در طول بلوار غروب آفتاب کپک قرار دارد، املاک ویژه ای را به سازندگان مورد علاقه خود در لس آنجلس اختصاص خواهد داد - در بسیاری موارد یک گروه تندروی که DiPrima آن را "عاشق بزرگ دوستانه" می نامد. در اینجا، او 10 مورد تایید CAP سالن زیبایی، همه چیز را می توانید در capbeauty.com سفارش دهید. و در روحیه پذیرش دولت خود از جنبش کانابیس، در روزنامه هفتگی CAP، که این پنجشنبه را راه اندازی می کند، در نظر گرفته شده است. لود شده با پنج adaptogens و روغن CBD، قابل جذب می تواند بر روی نان تست شده و یا چرخش به قهوه، با اثرات پایدار خلق و خوی بالقوه است. آن را به یک میانبر برای حالت ذهن در کالیفرنیا بگویید.

بازدید : 122 دوشنبه 12 تير 1396 زمان : 11:54

این تقریبا چهارم ژوئیه است و تنها چیزی که بین شما و آخر هفته آخر غذا که بوسیله آتش سوزی شما بوجود می آید، با آب چیده می شود. به طور خاص، کیت غرور خود را، که اغلب احساس می کند که بخشی از بسته بندی ترین وقت. و در حالی که آن را انعطاف پذیر نگه می دارد نیمی از سرگرم کننده است - صبحانه صبح سفت و سخت می تواند به یک شیب ساحل به دنبال یک دوچرخه سواری طولانی (که همه آنها می تواند به طور جدی به زمان حمام اواسط او را قطع) - واقعا بهترین را به مراقبت از مو خود را ( بله، این شامل شامپو است). چرا در تسهیلات مشکوک هتل و خدمات اجاره خانه تکیه می کنند زمانی که برخی از بهترین دفاع در برابر شدید ترین عناصر تابستانی مانند نمک، کلر و آتش از کوره قبل از ساخته شده به محصولات آسان حمل و پروتئین بسته بندی شده؟

برای موهای مضر کلر، یک شامپو مرطوب کننده بدون استفاده از سیلیکون از Nexxus، به لطف کمپلکس خاویار بسیار پر تغذیه آن، بدون وزن کردن موها پاکسازی و بازسازی خواهد شد. تهویه مطبوع، هنگامی که فقط در انتهای مورد استفاده قرار می گیرد، یک مانع آبرسانی سالم را ایجاد می کند که نه تنها باعث جدا شدن و بازسازی طول های شکسته می شود بلکه دوباره آنها را نرم می کند. برای موهای عمیقا خشک و آسیب دیده، ماسک تجدیدشده که بر پایه آب و غنی از گلیسیرین است، یک پوشش فوق العاده براق اضافه می کند که در واقع مرطوب کننده است. سرم آسان به بسته با مروارید پر از روغن تهویه بارگذاری می شود و می تواند در کیسه ساحل خود همیشه باقی بماند. این برای موهای رطوبت و خشک مناسب است، بنابراین مهم نیست که کجا و چه کجا اعمال می شود، شما می دانید که پوشش داده می شود. در حال حاضر، چه چیزی آسانتر از آن است که با شما کنار بیاید؟

بازدید : 119 چهارشنبه 31 خرداد 1396 زمان : 10:47

ایالات متحده سن قانونی را در نظر گرفته است که برای جلب جوانان برای خرید محصولات مانند الکل، سیگار و اسلحه استفاده می شود اما امروز والدین مربوطه در کلرادو می خواهند استانداردهای مشابهی را برای چیزی که او فکر می کند سریع به تهدید تبدیل کند بچه های آمریکایی: گوشی های هوشمند.

Tim Farnum، متخصص بیهوشی منطقه Denver، در حال تلاش برای معرفی یک طرح رای گیری در کلرادو است که کودکان زیر 13 سال را قادر به خرید یک گوشی هوشمند می کند. فرنوم، که همچنین بنیانگذار والدین علیه تلفنهای هوشمند نامناسب است، این ایده را پس از دیدن بچه های خود در تلاش برای جدا شدن از این ایده. او گفت: "آنها تلفن را دریافت می کنند و خود را در اتاق خود قفل می کنند و آنها را تغییر می دهند." او در مصاحبه ای با Coloradoan گفت.

برای اینکه محدودیت سن پیشنهاد شده به قانون بپردازد، ابتدا فوروموم باید تقریبا 300000 امضا را جمع آوری کند تا آن را به رای گیری رای گیری در سال 2018 در کلرادو بپردازد. ابتکار او 29، از فروشگاه ها بخواهد از خریداران بخواهند تا قبل از فروش دستگاه، سن کاربران اسمارتفون اولیه را افشا کنند. فروشگاه هایی که بارها و بارها این کار را انجام نداده اند می توانند از 500 تا 20،000 دلار جریمه بگیرند.

در حالی که اکثر والدین می توانند تصور کنند که الکل و سیگار کشیدن خطرناک هستند، به خصوص برای کودکان زیر سن قانونی که مغز هنوز در حال توسعه است، هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه گوشی های هوشمند مضرند در نظر گرفته می شوند؛ فقط اخیرا مطالعاتی شروع شده اند تا برخی از نور در مورد اثرات بهداشتی فن آوری های مدرن را در ذهن ما بگذارند. Kostadin Kushlev، محقق روانشناسی دانشگاه ویرجینیا، سال گذشته یک آزمایش انجام داد که نشان داد آیا دانشجویان دانشگاهی که از اطلاعیه های گوشی هوشمند استفاده می کردند علائم اختلالات بیش فعالی را افزایش داده اند. بسیاری از مطالعات این گروه حوادث ناگوار را تجربه کرده اند، مشکل تمرکز، تردید و مشکل داشتن نشسته است. مطالعه دیگری از بیش از 300 دانشجوی دانشگاه نشان داد که استفاده بیش از اندازه گوشی هوشمند با افزایش افسردگی و اضطراب ارتباط دارد.

گذشته از اثرات بالقوه مضر روی سلامت روان کودکان، شواهد بیشتری نیز در مورد ماهیت اعتیادآور استفاده از گوشی های هوشمند نیز وجود دارد. برای سال گذشته، تریستان هریس، مدیر اخلاق طراحی گوگل، توضیح داده است که چگونه برنامه های کاربردی در گوشی هوشمند طراحی شده اند تا به عنوان قمار اعتیادآور شوند. هریس در پست ایده ای را بیان می کند که افراد به طور متوسط 150 بار در روز تلفن خود را چک می کنند. "اگر میخواهید بیشترین اعتیاد را داشته باشید، همه طراحان فناوری باید انجام دهند، این است که یک عمل کاربر را (مانند کشیدن یک اهرم) با یک پاداش متغیر مرتبط کنید." در مورد گوشی های هوشمند، پاداش متغیر می تواند تعداد Instagram را دوست داشته باشد، پیام های متنی و دیگر هشدارها کاربران خود را دائما بر روی صفحه نمایش خود چک کنید. هریس افزود: "هنگامی که ما تلفن خود را از جیب خود بیرون می کشیم، ما در حال بازی کردن یک دستگاه حافظه ی اسباب بازی هستیم تا ببینید چه اتفاقی می افتد." و ماشین های حافظه برای افراد زیر 18 سال به صورت قانونی قابل دسترس نیستند.

تیتانیا اردن، افسر ارشد والدین در برک (برنامه ای که به والدین کمک می کند تا از استفاده از تلفن همراه کودکان خود مراقبت کند)، با استدلال اضافه کردن محدودیت سن برای گوشی های هوشمند همدل است، اما در نهایت فکر می کند که تلاش غیر واقعی است. او گفت: "این کار عملی نیست،" او در تلفن توضیح داد. "برای تحمیل دولت و برای حامل های تلفن همراه بسیار دشوار است و از دیدگاه والدین نیز عملی نیست."

از طریق کار برنامه خود، اردن از دست داده است که برخی از اثرات مضر رسانه های اجتماعی و استفاده از گوشی های هوشمند را می توان در نوجوانان و پیشکسوتان، و در عین حال، او معتقد است که راه حل این است که دستگاه کودکان بچه های جوان را به طور کامل ممنوع. "من آن را به شکر دوست دارم. همه ما می دانیم که چقدر شکر بد است، اما آیا شما هرگز اجازه نخواهید داد فرزند شما دوباره مخروط بستنی را دوباره بچرخانید؟ »در عوض، اردن پیشنهاد می کند که مناطق آزاد بدون استفاده از یک روز یک روز بدون فن آوری و محدود کردن محتوا و مقدار بچه های زمان می توانند بر روی گوشی های هوشمند خود خرج کنند. او اضافه می کند "دستگاه های خود و خودشان مشکل نیستند." "این چیزی است که آنها بر روی آنها انجام می دهند، چه چیزی می بینند و چه مدت آنها از آنها استفاده می کنند که باید با والدین مسئولانه مقابله کنند." به عبارت دیگر، تنها می توانید از افسردگی مربوط به Instagram جلوگیری کنید.

angela بازدید : 146 جمعه 19 خرداد 1396 زمان : 11:15

شاهزاده واقعا از طرفداران تولد بود هرگز. در ظاهر 1999 در تلویزیون هلندی، هنرمند ادعا کرد که روز دقیق او متولد شد از لحاظ فنی تنها یک بود. بر طبق این منطق، او را متوقف زمان ردیابی در دسترس نباشد که، به عنوان او جسارت امیز آن را قاب، به او اجازه داد "! هنوز هم همان نگاه به عنوان من 10 سال پیش" در حالی که این ممکن است مانند او که عمدا غیر عادی به نظر برسد، برخی از حقیقت را به طرز فکر وجود دارد: نگاه ویژه شاهزاده با ثبات عجیب و غریب خود را در سراسر دهه بی انتها شد. سال گذشته مرگ غیر منتظره خود را متاسفانه کوتاه تعهد بلند مدت خود را به همه چیز ژولیده، پولک دوزی، قطع و بنفش اما هیچ راهی بهتر برای جشن آنچه را که باید روز تولد 59 نوازنده هنرمند را از با نشانه گرفتن از برخی از به نظر می رسد بیشتر یاد او (هر چند وجود داشته است ، به عادلانه باشد، همه آنها به یاد ماندنی در یک راه یا دیگری) بود.
نگاهی به بلوز محض است که شاهزاده زوج با کبود شلوار گل فاق بلند، برای شروع؛ Rodarte را نقطه رقص لهستانی پولکا دکمه پایین یک رونوشت نزدیک است، و عود روانگردان گیونچی تصرف خود در تلون مزاج از اصلی است. نگاهی به یکی ساتن نابود و لگدمال کت و شلوار نشان می دهد که شاهزاده شاید مبتکر واقعی از روند صورتی هزاره بود. این ساز و برگ گوچی نوسازی با یک پیراهن و کراوات تیره flounced که در طبیعت بسیار نزدیک است. البته، واقعا ادای احترام به زندگی طبقه بنفش یکی و حرفه ای، این مهم به دان رنگ علامت تجاری خود را. خوشبختانه، ژاکت بنفش پولک و شلوار اسطوخودوس جقه می توان به راحتی، امروز با کت مخملی طولانی رزی Assoulin و شلوار توری سفید کمالی را بازپس گرفتند. در اینجا، پنج باروک به نظر می رسد به جشن شاهزاده و سبک فراموش نشدنی خود را.

بازدید : 111 پنجشنبه 4 خرداد 1396 زمان : 12:32

در ماه مه سال 2014، جهان تماشا کرد که کیم کارداشیان ازدواج در پاریس Kanye غرب نیست، عنوان انتظار می رود، اما در هنر دی کوشک در فلورانس است. اما در واقع طولانی قبل از که آغاز شده، گل بیش از عشق متقابل خود را از مد رابطه به همان اندازه تعجب آور داشتند. از ردیف جلو به لحظات سبک خیابان، Kimye نوار برای سرد، هماهنگ سبک زوج مطرح شده است. و اگر چه به تازگی آنها از تک رنگ تطبیق امضای خود منحرف شده، کمد لباس Kimye است به جای یک دوز خوشحال از لهستانی چاپی دریافت کرده است. در اینجا، ما زن و شوهر در سالگرد عروسی سوم خود را با چند به نظر می رسد، و یا کلید، چگونه به نگه دارید تا با بهترین سبک لباس پوشیدن و خود را جشن می گیرند.

بازدید : 130 شنبه 23 ارديبهشت 1396 زمان : 10:56

پس از راه اندازی مجموعه childrenswear او با همسر، Kanye غرب، در هفته گذشته، کیم کارداشیان غرب گرفتن شروع به سر در جشن روز مادر با دخترش، شمالی، در موزه بستنی دیروز در لس آنجلس دیده می شد. این دو مادر و دختر اغلب گام به گام در گروه جفت مانند قطعات درخشان سفارشی Vetements آنها به نشان می دهد سن پابلو تور در نیویورک عینک پاییز گذشته، به نظر می رسد و جشن آنها برای تعطیلات این دسامبر گذشته به پا. آخرین مصاف آنها یکی دیگر از نمونه شیک است.

مامان کیم بدن دستکاری لباس مخزن باخا شرق کشور که منحنی علامت تجاری خود را تملق، با شمالی در کنار او در یک الکساندر وانگ لباس لغزش شایان ستایش است که با پیچ و تاب بچه شیطان مدل دهید شد. خودرویی. وجود دارد ماهرانه درخشان شد لهجه به هر دو نظر می رسد خود: کیم قطعه از جواهرات را از مجموعه Yeezy شوهرش به تن، در حالی که رهبانیت شمالی با مشت نشون آراسته بود.

بازدید : 112 جمعه 8 ارديبهشت 1396 زمان : 12:28

چهارشنبه شب، جانی دپ مهمانان در دزدان دریایی دیزنی لند از سوار شدن کارائیب با ظاهر در کامل جک اسپارو شگفت زده لباس شاهانه یا فاخر و مطبوعات وحشی رفت! سرفصل دارای گونه های برامده و علامت تعجب زیاد: "سورپرایز! جانی دپ به نظر می رسد به عنوان جک اسپارو در دیزنی سوار "یکی فریاد میکشید؛ "جانی دپ به عنوان کاپیتان جک اسپارو تا لباس پوشیدن و مهمانان در سوار دزدان دریایی شگفت زده دیزنی لند به عنوان شما انجام دهید،" یکی دیگر از کنایه. لحن گاه به گاه، بازیگوش، و کسب و کار قطعا به طور معمول بود. و پس از آن آغاز می شود: هر کس فقط رفتن به تظاهر هیچ چیز با جانی دپ است.

مبادا کسی را فراموش (چون من قطعا نمی تواند)، آخرین بار تماشای جهان شد و نوشتن در مورد جانی دپ در راه بزرگ، او، تعجب! -was توسط سپس او را همسر امبر هرد متهم به جسمی و لفظی از تجاوز به او در سراسر ازدواج 15 ماه خود، از جمله، با توجه به پر کردن دادگاه او، هدف قرار دادن او را در مواجهه با یک تلفن همراه، کشیدن موهای خود را، و به او چشم سیاه. (یک وکیل برای دپ با گفتن این که شنیده شد متهم دپ سوء تنها به امن حل و فصل مالی سریع در رسیدگی به طلاق خود را به اتهامات دهید پاسخ داد.) همه از آن کمتر از یک سال پیش بود. برش به جیغ وداد بازی کردن دپ در دزدان دریایی در دیزنی لند شب گذشته سوار. (و برش به هرد بر حمله رسانه به اصطلاح اجتماعی دروغگو، جوینده طلا و بدتر بیش از عاشقانه جدید شایعه با ایلان ماسک.)

اشتباه نکنید، که از شروع دزدان دریایی خود را از کارائیب بود: مردان مرده به هیچ تبلیغی قصه / تور رستگاری شخصی، و امید است که هر کس می خواهد از دست دادن حافظه انتخابی استخدام، براق بیش از این اتهامات سوء استفاده های داخلی، حرکت، و ادامه برای درمان دپ با احترام از ستاره فیلم چربی و شورشی تپش قلب بزرگ است که او برای 30 سال گذشته بوده است. قطعا بود که اولین بار یک ستاره مرد یک پاس سپرده شد. فقط در این فصل تعطیلات گذشته، فرش قرمز برای مل گیبسون نورد بود که او به سافتبال مصاحبه باز گشت با مضمون، از جمله یکی در امروز نشان می دهد برای ترویج خط الرأس ارهای تحت درمان قرار گرفت. این بود که اگر او نیست، فقط چند ماه قبل، رسید معامله درخواست در مورد خشونت خانگی علیه او توسط سابق خود، اوکسانا گریگوریوا، که در طی مشاجره در است گیبسون ادعا کرد که گیبسون خود را در سر و صورت پانچ ثبت خانه در مالیبو در سال 2010. همان فصل اسکار، یک پرورش کیسی افلک graced پوشش انواع-چند اتهامات آزار و اذیت جنسی وجود. (در مقابل، پوشش تولد یک مدیر ملت 1999 ادعای تجاوز نیت پارکر را تا حد زیادی در نظر گرفته شد به دست در حال غرق شدن فیلم خود را داشته اند. به نظر می رسد به دنبال راه دیگری در لوکس عمدتا به مردان سفید پوست فراهم است.)

هر کس دوست دارد باز گشت، مطمئن است، اما یک تفاوت مشخص بین استقبال تماس مایکل کیتون و یا دمی مور (پس از پرورش کودک استراحت در آیداهو او) مردان هالیوود بالا مشخصات، و وانمود شده از ضرب و شتم همسران خود و یا متهم نیست در زیر وجود دارد تحقیقات پلیس به ارتکاب جرم و جنایت. این یک امتیاز بارها و بارها به مردان اجازه داده است، تحت پوشش یکی است که به ندرت به زنان فراهم است "پسران بد رفتار بد" و. پس از همه، همان هالیوود که در حال حاضر داشتن یک گاز بیش از سفر غیر منتظره دپ به دیزنی لند در سال صرف پس از اتهامات دهید هرد است، برای سال ها، برای گناه بنا به گزارش بودن دوری کاترین Heigl (حتی تنزل او را به بستر زن سبک و جلف قلمرو تجاری) "دشوار "و" خواستار است. "

بخش غم انگیز است که واکنش های شادی بخش به سفر غیر منتظره دپ به دیزنی لند تعجب آور نیست در همه است، به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که رئيس جمهور از ایالات متحده آمریکا توسط زنان متعددی از تجاوز جنسی و جنسی متهم شد آزار و اذیت و در ادامه به پیروزی به هر حال ، ارسال یک پیام تلخ به قربانیان در همه جا. است وجود دارد مطلقا هیچ چیز طبیعی در مورد خشونت خانگی، و من برای یکی نمی شود تظاهر این اتهامات هرگز در برابر دپ، و یا گیبسون وضع شد، و قطعا رهبر جهان آزاد است. من نمی خواهد شاهد شود فیلم خود، و یا کلیک کردن بر روی قطعه پف در مورد آنها، و یا در غیر این صورت به دامان رستگاری دپ از خرید. کار طبق معمول؟ گمان نمی کنم.

تعداد صفحات : 1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 20
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 8
 • باردید دیروز : 12
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 50
 • بازدید ماه : 62
 • بازدید سال : 604
 • بازدید کلی : 1866
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی